Školení vedoucích Jít k Duhu

V září 6.-8.9.2013 proběhlo školení vedoucích Jít k duhu na Myšinci v Budišovicích u Ostravy. Celkem bylo proškoleno 21 vedoucích.

Toto školení si kladlo za cíl naučit vedoucí novým technikám využití GPS přijímače, postup při zakládání nových skrýší a bezpečně upevnit nabyté dovednosti, tak aby se vedoucí pilotních skupin stali nositeli myšlenky projektu po jeho skončení a umožnili tak dosáhnout dlouhodobé udržitelnosti výstupů z projektu. V průběhu školení došlo také ke sdílení  zkušeností vedoucích pilotních článků formou  workshopů na témata:  využití GPS v oddíle, poznávání životního prostředí skrýší,  plnění úkolů  zadaných v QR kódech, GPS nad rámec lovení skrýší. V průběhu podzimních měsíců bude probíhat metodická a technická podpora dužinám při zakládání jejich vlastních  skrýší a budou zpracovávaný výstupy od  vedoucích pilotních článků na základě uzavřených DPP.

Martina Tietzová

metodik KA Jít k duhu

Příspěvek byl publikován v rubrice KA Jít k duhu a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.