Končí druhá pilotáž

Do 15. 11. měly oddíly zapojené do pilotování druhé příručky LLM Svitku březové kůry – Knihy orlích per a mistrovství (vydané v rámci KA04 Stoupání na horu projektu Činy mluví aneb Cesta) čas na to, aby se s příručkou seznámily, vybraly si několik orlích per a mistrovství, která se snažily plnit a následně vypracovaly pilotážní listy.

Velkou část těchto materiálů již máme pohromadě a pomalu sepisujeme sešlé podněty a připomínky. Během následujících 14 dní by mělo dojít k jejich vyhodnocení a případnému zapracování. V průběhu prosince pak proběhne dotisk zbývajících 800 ks příruček a stejně, jak je tomu teď u první publikace (Orlí pera a mistrovství pro malé zálesáky a woodcraftery) vydané v rámci projektu, k následné distribuci mezi cílovou skupinu.

Přípravy třetí příručky, nazvané Korálkové činy pro skřítky a určené dětem ve věku 5-10 let, právě probíhají. Pilotáž této publikace by měla začít z jara příštího roku.

Čtvrtým produktem, který má v rámci projektu vzniknout, je webová hra Stoupání na horu. V současné chvíli již máme představu o grafické stránce, obsahu textů i jejich uspořádání a probíhá samotné programování.

Jitka Koutenská, Kamila Lunerová

Příspěvek byl publikován v rubrice KA Stoupání na horu a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.