Dotisk druhé publikace čeká na distribuci do cílových skupin

V polovině listopadu skončila pilotáž druhé publikace, vydané Ligou lesní moudrosti v rámci KA04 Stoupání na horu projektu Činy mluví aneb Cesta. Pilotážní dotazníky byly zpracovány. Sešlo se několik námětů na změnu, od úpravy překlepů, které se bohužel v takovém množství textu mohou vyskytnout, až po návrh na úpravu podmínek jednotlivých činů.

Zda jsou připomínky pilotážních skupin opodstatněné nebo ne, vyhodnotila skupina metodiků a ty důležité zapracovala. Ještě před koncem roku došlo k zadání dotisku druhé části (dalších 800 ks) těchto publikací do tiskárny. V tuto chvíli jsou již krabice plné knih v kanceláři LLM a čekají na distribuci mezi cílovou skupinu. Na popud některých skupin vzniká ještě samostatná tenká příloha, ve které je pro neznalce woodcraftu a plnění orlích per stručně vysvětlen princip plnění orlích per, zaměření jednotlivých světel, možnosti použití i mimo kmeny LLM atd., tedy takový vstupní úvod pro lidi, kteří nejsou z LLM, neznají Knihu lesní moudrosti ani naše Kmenové zřízení. Tato příručka by měla být hotová koncem března a k dispozici bude nejen lidem, kteří dostanou Svitek březové kůry – Kniha orlích per a mistrovství teď po pilotáži, ale zpětně i pro pilotážní skupiny.

Jitka Koutenská

Příspěvek byl publikován v rubrice KA Stoupání na horu a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.