Podzim v Duze

V průběhu letních prázdnin založily pilotní články 5 duhových skrýší v jižních, severních Čechách a na jižní Moravě. Celkový počet skrýší začátkem podzimu čítá 40 lokalit z koutů naší republiky. V září oddíly Duhy – dužiny vstoupily do poslední části druhé etapy projektu. Naplánovaly si výjezdy do míst, které ještě nenavštívily a chystají se na plnění úkolů v nových skrýších zadaných formou QR kódů, týkajících se problematiky životního prostředí. Současně aktivně pracují s metodikou „Práce v oddíle s GPS“  v jejich oddílové činnosti i v průběhu ostatních výprav nad rámec výjezdů KA O6. Nejaktivnějším účastníkem KAO6 se stala DUHA SVČ se svými 27 výjezdy. Své zkušenosti z výjezdů společně s  aplikací metodiky v praxi zúročila při založení 5 duhových skrýší, které již byly otestovány metodikem a některé z nich již navštívily i ostatní pilotní články.

Počítáme, že nabídka nových lokalit  s možností získat kompletní metodikou přiláká i nepilotní oddíly naší organizace k výjezdům za skrýšemi a současně podpoří významně udržitelnost projektu po jeho ukončení.

 

Metodik projektu KA 06 Martina Tietzová

Příspěvek byl publikován v rubrice KA Jít k duhu a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.